Marzena Wasilewska, Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu, Klinika Budzik

Psycholog kliniczny, certyfikowana psychoterapeutka, członkini założycielka, wraz ze swoimi nauczycielami dr Bogną Szymkiewicz i mgr Tomaszem Teodorczykiem, Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu http://www.psychologia-procesu.org.pl , zrzeszonego w International Association of Process Oriented Psychology http://www.iapop.com/pl/ i Polskiej Radzie Psychoterapii http://psychoterapiawpolsce.pl/.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin, pracuje również wspólnie z kolegą terapeutą POP Tomaszem Szwedem z pacjentami w odmiennych stanach świadomości oraz ich opiekunami i rodzinami, pomagając wyjść z traumy w Klinice Budzik w Warszawie http://www.klinikabudzik.pl/pl/klinika/informacje-o-klinice-budzik.

Jest również lingwistką, lektorką i tłumaczką języka angielskiego.

Jej głównym obszarem zainteresowań są relacje. Zarówno wewnątrz-psychiczne, czyli z samym sobą, jak i międzyludzkie, czyli np. z partnerem i rodziną, ale także szerzej w kontekście społecznym, tak w sytuacjach zawodowych jak i prywatnych. Między innymi prowadzi zajęcia warsztatowe o pamięci, stresie, autoprezentacji w ramach przedmiotu „Relacja: mówca – publiczność” na Kursie Retoryki Praktycznej, organizowanym w ramach studiów podyplomowych w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akadami Nauk https://ibl.waw.pl/pl/edukacja/kursy/kurs-retoryki-praktycznej-i-krytyki.

Jest także właścicielem biura nieruchomości. Ułatwia relacje międzyludzkie podczas stresującego procesu kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości, skutecznie doprowadzając obie strony do zawarcia korzystnych transakcji https://www.wamp.nieruchomosci.pl/.

Interesują ją również relacje pomiędzy różnymi procesami wewnątrz-psychicznymi i ich korelaty mózgowe. Jej praca magisterska pod kierunkiem prof. Piotra Jaśkowskiego i dr Małgorzaty Gut (WSFiZ, UMK) poświęcona była badaniu procesów uwagowych za pomocą EEG. Następne badania EEG, które zaprojektowała pod opieką prof. Roberta Van Der Lubbe (WSFiZ, University ofTwente), poświęcone były szukaniu korelatów świadomości. Ten obszar zgłębia nadal, biorąc udział w badaniu podłużnym w Klinice Budzik zaprojektowanym przez zespół pod kierunkiem mgr Anny Duszyk, pod opieką prof. Piotra Durki z Instytutu Fizyki UW oraz dr Marty Bogotko byłej dyr. medycznej w Klinice Budzik. Badania te mają nas przybliżyć do zidentyfikowania procesów mózgowych mogących być predyktorami odzyskiwania świadom0ści po urazach mózgu.

Dobry psychoterapeuta (Warszawa) – co to dla mnie znaczy?

Szukając dobrego psychoterapeuty w Warszawie warto zaufać przede wszystkim osobom z odpowiednim stażem. Posiadam wieloletnie doświadczenie, udzielę Ci pomocy, niezależnie od tego, jak bardzo złożony jest Twój problem. Dobre podejście specjalisty pozwala zachęcić pacjenta do pracy nad sobą w sposób skuteczny. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny, ma inne pragnienia, potrzeby, wartości i przeżycia, dlatego gdy pracuje na sesji nad swoim unikalnym doświadczeniem, uwzględniam wszystkie aspekty i poziomy tego doświadczenia, również te nieuświadomione, aby ten człowiek mógł w pełni rozwinąć i wykorzystać bez ograniczeń swój potencjał. Uważam, że dobry psychoterapeuta (Warszawa) powinien szanować indywidualizm pacjenta bez krytyki – tylko w taki sposób może się on poczuć bezpiecznie w relacji terapeutycznej, a psychoterapia może przynieść oczekiwane efekty.

Jak wygląda prowadzona przeze mnie psychoterapia? Dobry psychoterapeuta Warszawa

Jako doświadczony i dobry psychoterapeuta z Warszawy zawsze kieruję się profesjonalizmem, podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta. Niezależnie od tego, czy pracuję z pojedynczymi osobami, czy też parami bądź rodzinami, staram się dostosować do sytuacji tak, by każde spotkanie było owocne i przynosiło efekty. Jeśli jest taka konieczność, proponuję skorzystanie z sesji przedłużonych. Dobry psychoterapeuta w Warszawie pozwoli Ci lepiej poznać siebie i uporać się z problemami.

Podczas terapii pomagam uporać się z psychicznym cierpieniem spowodowanym lękiem, depresją, problemami w relacjach czy uzależnieniami, wykorzystując skuteczne metody terapii zorientowanej na proces. Pracuję ze snami, symptomami fizycznymi i ciałem. Oferuję stałe spotkania w regularnym wymiarze i ilości dostosowanej do problemu, z którym zmaga się pacjent. Towarzyszę mu w zdrowieniu oraz odkrywam przed nim kolejne etapy procesu przemian. Jestem zdania, że zadaniem dobrego psychoterapeuty (Warszawa) jest pomoc osobie w przezwyciężeniu problemów oraz w przekuciu ich w czynniki rozwoju osobistego.

Dobry psychoterapeuta Warszawa – Psychoterapia w języku angielskim oraz online

Istnieje możliwość prowadzenia sesji terapeutycznych w języku angielskim, dlatego serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty także obcokrajowców. Jeśli nie możesz dojeżdżać na sesje, w dobie pandemii proponuję sesje online lub telefoniczne. Te ostatnie w szczególności w sytuacjach kryzysowych. Jako doświadczony, dobry psychoterapeuta (Warszawa) dobieram wówczas takie narzędzia, które są dostosowane do ograniczeń stawianych przez warunki, ale wykazują doskonałą skuteczność. Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu psychoterapii zorientowanej na proces i nieustannie uaktualniam moją wiedzę oraz rozwijam posiadane umiejętności, by móc świadczyć pomoc na najwyższym poziomie, w pełni dostosowanym do pacjenta.

Swoją praktykę terapeutyczną opieram na Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu i poddaję superwizji.

Potrzebny Ci jest dobry psychoterapeuta w Warszawie? Jeśli interesują Cię moje usługi lub masz jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz