Psycholog Warszawa – cena

Psychoterapia indywidualna

sesja psychoterapeutyczna (60 min.)  – 180 zł

wstępna konsultacja psychologiczna  (60 min.) – 180zł

sesja psychoterapeutyczna przedłużona (90 min.) – 240 zł

sesja psychoterapeutyczna w języku angielskim (60 min.) – 220 zł

tłumaczenie sesji i superwizji (50-60 min) – 150 zł

Psychoterapia partnerska

sesja psychoterapeutyczna (60 min.) – 220zł

sesja psychoterapeutyczna przedłużona (90 min.) –  330zł

sesja po angielsku – 250zł

Terapia rodzinna

konsultacja dla rodziny (90 min.) – 350 zł

sesja z rodziną (90 min.) – 350 zł

Praca z osobą w śpiączce lub minimalnym stanie świadomości

sesja terapeutyczna (60 min.)  – 200 zł plus koszt dojazdu

konsultacje dla opiekunów (60 min.) na miejscu

  • indywidualne – 180 zł
  • rodzinne – 250 zł

W przypadku konieczności dojazdu należy doliczyć koszty dojazdu

Profesjonalna psychoterapia – psycholog Warszawa cena

Zdaję sobie sprawę z tego, że pacjenci pojawiają się w moim gabinecie ze zróżnicowanymi problemami. W każdym jednak przypadku koncentruję się na tym, by moi pacjenci mogli poczuć się komfortowo. Z tego powodu nie tylko oferuję indywidualne podejście, ale też profesjonalizm i wyrozumiałość, niezależnie od sprawy, która wymaga mojej pomocy.

Psycholog w Warszawie – cena dostosowana do Twoich potrzeb

Indywidualizm pacjentów powoduje, że różnego rodzaju problemy wymagają innego podejścia. Z tego powodu oferuję możliwość skorzystania z sesji psychoterapeutycznej przedłużonej. Współpracuję także z osobami, które nie mają możliwości swobodnego poruszania się, ponieważ są w śpiączce albo długotrwałym stanie nieresponsywnym lub minimalnej świadomości.

Za dodatkową opłatą dojadę we wskazane miejsce, dzięki czemu możesz liczyć na maksymalną wygodę oraz komfort.

W każdym przypadku dbam o pełen profesjonalizm. Lata doświadczenia sprawiają, że jestem w stanie pomóc w przypadku zróżnicowanych zaburzeń. Chętnie poznam Twoją sprawę i zrobię co w mojej mocy, by skutecznie Ci pomóc. Do wyboru masz terapię indywidualną, terapię dla par, jak i całych rodzin. Ceny sesji z psychologiem w Warszawie są podane w cenniku.

Czytaj więcej

Odwiedź specjalistę – psycholog Warszawa (cena)

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy psychologicznej w Warszawie, to serdecznie zapraszam na konsultacje. Chętnie udzielę odpowiedzi na Twoje pytania.

Psycholog Warszawa – cena

Proponowane przez psychologa (Warszawa) ceny wyróżniają się atrakcyjnością, która dodatkowo zachęca do zapoznania się z zakresem wykonywanej przeze mnie pracy. Co więcej, oferowane ceny są w pełni adekwatne do jakości świadczonych usług, a ich poziom został ustalony z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań pacjentów. Dzięki temu nie musisz obawiać się o nadmierne nadwyrężenie swojego domowego budżetu, co z pewnością przełoży się na większe zadowolenie z podjętej współpracy. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak duże znaczenie dla wielu moich pacjentów ma cena sesji z psychologiem, dlatego zawsze staram się, by mój cennik był odpowiedzią na wymagania moich pacjentów.

Psycholog Warszawa cena – kontakt

Jestem również otwarta na wszelkie pytania ze strony zainteresowanych moją ofertą pacjentów, dlatego w razie jakichkolwiek niejasności warto się ze mną skonsultować. Posłużę profesjonalną poradą psychologiczną (Warszawa) oraz przekażę szereg cennych informacji, dzięki którym podjęcie najkorzystniejszej decyzji stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Zależy mi na budowaniu pozytywnych relacji z pacjentami, ponieważ wiem, że są one podstawą udanej, opartej na zaufaniu współpracy. To kluczowa kwestia podczas terapii, dlatego jest dla mnie priorytetem.

Psycholog Warszawa (cena) – dlaczego warto?

Skorzystanie z moich usług niesie za sobą wiele korzyści, które warto mieć na uwadze. Psycholog w Warszawie to inwestycja w przyszłość zarówno swoją, jak i swojego dziecka, dlatego warto na nią postawić, byś mógł rozwijać się prawidłowo i podejmować najlepsze dla siebie i swoich najbliższych decyzje w życiu. Jestem przekonana, że takie podejście pozwoli na poprawę codziennego funkcjonowania, a także przełoży się na jego jakość.