Psychoterapia indywidualna Warszawa

Czujesz, że nie radzisz sobie z codziennym stresem i natłokiem obowiązków lub nęka Cię jakiś problem, którego nie możesz rozwiązać? Chciałbyś poprawić swoje relacje z innymi ludźmi lub zmienić postrzeganie samego siebie? Psychoterapia indywidualna w Warszawie pomoże Ci znaleźć źródło Twoich kłopotów. Każdy powód jest wystarczający, aby udać się do psychologa, jeśli czujesz, że przeszkadza Ci on w codziennym życiu. Jak pragniesz zadbać o rozwój osobisty, chcesz lepiej zrozumieć swoje reakcje i zachowania to z pomocą przychodzi psychoterapia indywidualna. Warszawa to miasto gdzie jako doświadczona psychoterapeutka, prowadzę psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży, którzy zmagają się z uzależnieniami, depresją, nerwicą i zaburzeniami lękowymi. Pomagam także osobom borykającym się z zaburzeniami osobowości i zaburzeniami emocjonalnymi. U mnie znajdziesz zrozumienie oraz wsparcie w sytuacjach kryzysowych.

Psychoterapia indywidualna Warszawa

Pracuję w nurcie psychologii humanistycznej, która skupia się na indywidualnych potrzebach pacjenta. Moim priorytetem jest towarzyszenie mu w trakcie dokonywania zmian, w atmosferze bezpieczeństwa i bezwarunkowej akceptacji. Na sesjach podczas psychoterapii indywidualnej (Warszawa) zachęcam do działania lub nie działania, w zależności od tego, co Tobie jest potrzebne w danej chwili, aby wesprzeć Cię w lepszym rozumieniu tego, co się  z Tobą dzieje, byś mógł łatwiej realizować własne pragnienia i czuł się w życiu bardziej spełniony. Szczególnie cenię sobie podejście psychologii procesu, które podkreśla indywidualność każdego człowieka i ważność przeżytych przez niego doświadczeń. Prowadzę niedyrektywną terapię nastawioną na osobisty cel pacjenta, ustalany podczas sesji psychoterapii indywidualnej. Korzystam ze współczesnych osiągnięć naukowych i ciągle pogłębiam swoją wiedzę psychologiczną, tak aby jak najlepiej pomagać pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów.

Terapeuta w Warszawie – psychoterapia indywidualna

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. O długości psychoterapii decyduję wspólnie z pacjentem, mając na uwadze istotę problemu i jego złożoność. Psychoterapia indywidualna może zamykać się w kilku spotkaniach lub trwać kilka lat – w zależności od potrzeb. Na pierwszej sesji omawiam wszelkie szczegóły współpracy i przedstawiam możliwe opcje terapii do wyboru, wyjaśniając, czego można po nich oczekiwać. Wybór należy do Ciebie. Ja mogę przedstawić pewne rekomendacje w zależności od problemu, z którym przychodzisz, ale to od Ciebie zależy, jaką opcję psychoterapii indywidulanej wybierzesz (krótkoterminową, długoterminową, czy doraźną) i co na tym skorzystasz. Oferuję także jednorazowe spotkania, które mają na celu krótką konsultację lub wsparcie w ciężkiej sytuacji. Dbam o to, by podczas każdej sesji psychoterapii indywidualnej w Warszawie pacjent czuł się komfortowo i wyszedł z niej bogatszy o nową wiedzę na temat swojej osoby. Podlegam stałej superwizji tj. monitorowaniu mojej pracy przez doświadczonych kolegów psychoterapeutów oraz stosuję się do Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Prowadzę psychoterapię indywidualną w oparciu o lata nauki i zdobyte doświadczenie. Zależy mi na tym, abyś przezwyciężył swoje trudności oraz poznał nowe sposoby radzenia sobie z nimi. Nasze spotkania sprawią, że spojrzysz na świat z zupełnie nowej perspektywy. Zapraszam do kontaktu.