Psychoterapeuta Warszawa Bielany – Psychoterapia

W dzisiejszych czasach wiele osób zmaga się z problemami natury emocjonalnej. Trudno jednak poradzić sobie z nimi samodzielnie. Niekiedy pomocne jest wsparcie bliskich osób, ale niejednokrotnie wstydzimy się poprosić o pomoc. Kumulowanie w sobie złych emocji może doprowadzić do pogłębienia się objawów psychosomatycznych. Jeżeli czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem, nie zwlekaj i zgłoś się po pomoc. Psychoterapeuta Warszawa Bielany z pewnością Ci pomoże.

Kiedy zgłosić się do psychoterapeuty? Warszawa Bielany

Zwykle trudno jest się przyznać samemu przed sobą, że niektóre problemy nas przerastają. Jeżeli dodatkowo zauważysz u siebie pewne objawy, które zamiast zniknąć z czasem, przybierają na sile, to pomocna może okazać się wizyta u psychoterapeuty Warszawa Bielany. Jakie objawy są niepokojące? Przede wszystkim:

  • poczucie odrzucenia, napady złości,
  • nadużywanie substancji psychoaktywnych, jak np. alkohol, narkotyki,
  • uzależnienia od hazardu, zakupów, seksu,
  • prowokowanie sytuacji konfliktowych,
  • unikanie kontaktów z innymi osobami,
  • dolegliwości somatyczne, poczucie bezsilności,
  • lęki, depresja,
  • autoagresja,
  • bezsenność.

To tylko część objawów, które mogą sygnalizować, że potrzebna będzie psychoterapia. Warszawa Bielany to dzielnica, w której oferujemy nasze usługi więc jeżeli zauważyłeś u siebie występowanie niektórych z powyższych czynników, nie zwlekaj i rozpocznij psychoterapię (Warszawa Bielany).

Dobry psychoterapeuta Warszawa Bielany

Aby psychoterapia (Warszawa Bielany) przyniosła oczekiwany skutek, niezbędne jest zaufanie terapeucie. W związku z tym, że podczas rozmowy z psychoterapeutą w Warszawie Bielany poruszane będą tematy wzbudzające różne emocje, musisz zastanowić się nad tym, czego oczekujesz od swojego psychoterapeuty.

Jestem doświadczonym psychoterapeutą w Warszawie Bielany, który koncentruje się na tym, by przede wszystkim wysłuchać pacjenta. Zdaję sobie sprawę z tego, że przychodząc do mnie, oczekujesz konkretnej pomocy i robię wszystko, co w mojej mocy, by Ci jej udzielić. To, w jaki sposób będzie przebiegała psychoterapia (Warszawa Bielany), zależy od wielu czynników, m.in. od tego, jak bardzo złożony jest problem, z którym do mnie przychodzisz. Klient, przychodząc do mnie, stawia pytanie: po co trapi go jakiś problem? Jaka informacja, której świadomie nie rejestruje, chce się przebić do jego świadomości i co zmienić w jego zachowaniu, aby nie doświadczał obecnego dyskomfortu (np. konfliktu wewnętrznego)? Podczas sesji psychoterapii (Warszawa Bielany) wspólnie poszukujemy odpowiedzi na te pytania do momentu, aż klient nie tylko ją znajdzie i doświadczy zmian podczas sesji, ale pracujemy dotąd, dopóki nie nauczy się wprowadzać w życie nowej jakości. Gdy to zrobi, zwiększy się jego komfort życia. Pamiętaj jednak, że psychoterapia to proces i czas jej trwania zależy od różnych czynników. Niektórzy kończą psychoterapię po kilku miesiącach, inni potrzebują nieco więcej czasu, by poradzić sobie z problemem. Jedno jest jednak pewne – im wcześniej zgłosisz się po pomoc do psychoterapeuty, tym szybciej zaczniesz żyć pełnią życia. Psychoterapia Warszawa Bielany – tutaj pomożemy uporać się z problemami.

Nie wstydź się poprosić o pomoc – psychoterapia Warszawa Bielany

Psychoterapia (Warszawa Bielany) to proces, który zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Zdrowie psychiczne przestaje być tematem tabu i coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy specjalisty. Niezależnie od tego, czego dotyczy Twój problem, przy mojej pomocy uda Ci się go rozwiązać. Jeśli walczysz z uzależnieniem, z depresją lub stanami lękowymi nie zwlekaj dłużej, ponieważ specjalistyczna pomoc w takich sytuacjach jest koniecznością. Prośba o pomoc to nie jest powód do wstydu.