Witam, chciałam wyrazić swoją opinię na temat p. Marzeny Wasilewskiej.
Jest ona terapeutą psychologii procesu. Pracę jej poznałam w Klinice Budzik, gdzie od roku przebywa moja córeczka Joasia, będąca w stanie śpiączki. Spotkania z p. Marzeną zawsze były pełne pozytywnej energii i optymizmu. Ze spokojem i pełnym zaangażowaniem starała się nawiązać kontakt z Joasią, bazując na reakcjach, sygnałach jakie moja córeczka jej dawała. Analiza każdego grymasu twarzy, zmiana oddechu, reakcja wzroku- na to wszystko bacznie zwraca uwagę, by porozumieć się z takimi pacjentami jak moja córeczka.

Także dla nas- rodziców- zawsze znalazła czas. Wysłuchała naszych rozterek i nie raz podnosiła „z podłogi” w stanach załamania. Ogromnie ją szanuję za zaangażowanie i pełne oddanie nam- rodzinom dzieci po różnych zdarzeniach losowych, gdzie świat staje do góry nogami, a największym marzeniem pozostaje chęć kontaktu z własnym dzieckiem.

To ten kontakt staraliśmy się odzyskać podczas zajęć z p. Marzeną.

Gorąco polecam, jako psychoterapeutę !

Z poważaniem,
Marlena Mierzwa

Pani Marzena jest nie tylko wspaniałym, doświadczonym terapeutą, ale także mądrym człowiekiem. Prowadzona przez nią terapia pozwala mocniej stanąć na nogach, dając siłę do lepszego radzenia sobie z własnymi problemami. Polecam wszystkim, którzy chcą podnieść jakość swojego życia.
Maria