Psychoterapia – Psychoterapeuta, psycholog Łomianki

W sytuacji, gdy masz problem natury psychologicznej, który może przybierać różne formy (np. zaprzeczanie i niemożność ujawnienia własnej tożsamości, konflikt wewnętrzny, bezustanne krytykowanie się i niedocenianie własnych osiągnięć, porażki z powodu braku poczucia własnej wartości, poczucie, że Twoje życie jest bezwartościowe) i powodować rozmaite objawy (np. dolegliwości fizyczne, co do których lekarze wykluczyli przyczyny somatyczne), odpowiednim krokiem będzie udanie się po pomoc do specjalisty. Jednym z nich jest psychoterapeuta (Łomianki), który na podstawie rzetelnej znajomości tematu i nabytych kompetencji pomoże Ci poznać źródło Twoich trudności i udzieli profesjonalnego wsparcia w ich pokonaniu. Sesje psychoterapii odbywające się w atmosferze szacunku i zrozumienia są w stanie przyczynić się do znacznej poprawy stanu psychicznego pacjenta. Jeśli interesuje Cię znalezienie psychoterapeuty w Łomiankach, to bardzo dobrze trafiłeś.

Psychoterapeuta w Łomiankach – zadbaj o swoje zdrowie psychiczne

Prowadzone przeze mnie spotkania terapeutyczne opierają się o psychologię procesu, która jest metodą nastawioną na cel wyznaczany razem ze zgłaszającą się osobą. Kiedy opiszesz mi swój problem, pomogę Ci w jego zrozumieniu i znalezieniu trafnego rozwiązania. Regularne sesje terapeutyczne z psychologiem w Łomiankach pozwolą zgłębić istotę problemu, a ich liczba będzie dostosowana do jego złożoności. Ilość sesji psychoterapii w Łomiankach ustalona jest w kontrakcie, stąd oferowane są spotkania konsultacyjne oraz terapie krótko- i długoterminowe. W zależności od Twoich potrzeb psychoterapia (Łomianki) może obejmować wsparcie w sytuacji kryzysowej lub być nastawiona na kilkuletnią pracę rozwijającą osobowość.

Rodzaje psychoterapii Łomianki – oferta

Psychoterapia Łomianki jest słuszną decyzją, jeśli czujesz, że potrzebujesz profesjonalnego wsparcia psychologa. Dzięki odpowiednio dobranej psychoterapii możesz poprawić swoją umiejętność radzenia sobie ze stresem lub funkcjonowania w relacjach międzyludzkich. Ponadto psychoterapeuci w Łomiankach zajmują się takimi problemami jak: depresja, nerwica, zaburzenia lękowe, emocjonalne i osobowości. Pomoc oferowana jest także osobom uzależnionym oraz znajdującym się w odmiennych stanach świadomości. Nie dotyczy to stanów zamroczenia alkoholowego lub stanów po zażyciu substancji, ponieważ w takich stanach nie masz w sobie wewnętrznego obserwatora, który ocenia z dystansu Twoje zachowanie, co uniemożliwia efektywną pracę nad sobą oraz utrzymanie osiągnięć psychoterapii (Łomianki) w codziennym życiu. Dotyczy natomiast osób, które na skutek różnych okoliczności zapadły w śpiączkę, są w stanach nieresponsywnych lub minimalnej świadomości przez dłuższy czas, lub trwale. Zwykle zgłoszenia do psychoterapii (Łomianki) dokonują bliscy, a praca często obejmuje również rodzinę. Konsultacje prowadzone są zarówno w formie indywidualnej dla młodzieży oraz osób dorosłych, jak i dla par albo całych rodzin. Warto podkreślić, że istnieje możliwość, aby sesje psychoterapii odbywały się w języku angielskim.

Psycholog Łomianki

Specjalistyczne wsparcie kierowane jest do osób z problemami psychologicznymi wymagającymi doraźnej pomocy oraz tych, którzy oczekują dłuższej współpracy związanej z odkrywaniem i rozwijaniem swojej osobowości. Oferowana przeze mnie metoda terapeutyczna oparta na nurcie psychologii humanistycznej, zwłaszcza psychologii procesu, umożliwia pracę nad zmianą swojego zachowania oraz rozwojem osobistym i kolektywnym. W konsekwencji umożliwia pełniejsze, ciekawsze i bardziej satysfakcjonujące życie.